500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala..

Re-Live Canlandırma Desteği 100 ML

  • Ürün Kodu: OY9020
  • Stok: 20+
  • %28indirim
    179,00 TL
    129,00 TL
  • 10,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği - 100 ML

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği ile orkidelerinize bir şans daha verin. 
Özellikle köksüz kalmış yada gelişimi durmuş orkidelerde Köklendirme Blokları ile kullanımda yada Su Kültürü ile kullanımda , Orkidelerin canlanmasını ve köklenmesini teşvik eder. Bu sayede orkideniz yeniden hayata tutunur ve gelişim göstermeye başlar.

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği'nin etkili olmasının başlıca koşulu Köksüz yada ölmek üzere olan orkidenizde mantar olmamasıdır. Eğer Orkidenizde herhangi bir şekilde mantar hastalığı varsa veya devam ediyorsa etki göstermeyecektir. 

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği kullanımı sırasında lütfen yüksek klorlu ve kireçli çeşme sularını kullanmayınız. Mümkünse damacana su yada kaynatılmış su kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği'ni sağlıklı , bol köklü ve Çiçekli Orkidelerinizle kullanmayın. 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde 24 saat içinde Anlaşmalı Kargo firmasına teslim edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...