500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala..

Bloom Power

  • Ürün Kodu: OY9006
  • Marka: Orkide Yetiştirme
  • Stok: 20+
  • %25indirim
    199,00 TL
    149,00 TL
  • 12,42 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bloom POWER

Bloom Power Özellikle Orkidelerde bitkinin Dal , Tomurcuk ve Çiçeklenme yapması için özel Biyo Enzimler ,
bitkinin doğal florasında bulunan mineraller ile oluşturulmuştur. Özellikle dal vermeyen Tomurcuklanma yapmayan bitkinin çok hızlı şekilde uyarılmasını sağlar ve bitkinin bu yönde kendi kendine hızla gelişmesini sağlar. Bloom Power Tüm yerli yabancı ve özel tür orkidelerde denenmiş ve çok başarılı sonuçları tarafımızca gözlenmiştir.
Hasarlı ve az köklü orkidelerde bile Root Power Plus ile birlikte kullanıldığında Su Kültüründeki orkidelerde bile bitkinin dal verdiği gözlenmiştir. Ayrıca Mini Orkideler ve Fide Orkidelerde Dallanma ve Tomurcuklanma hızla sağlanmıştır. 

Kullanımı oldukça basittir. Tek başına kullanılacaksa 10 günde 1 defa 4-5 bitki toprağına/torfuna sıkılıp ardından sulaması yapılır.Root Power Plus ile birlikte kullanıldığında ise 1 hafta Root Power Plus , 1 Hafta Bloom Power şeklinde bitkinize uygulanabilir. En başarılı sonuçlar da bu şekilde alınmaktadır.

Not : Bitkilerinizde en hızlı etki için Root Power Plus ile birlikte kullanımı önerilmektedir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde 24 saat içinde Anlaşmalı Kargo firmasına teslim edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...