Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
Spagnum Yosunu - (Besgrow Spagmoss) 1 Litre
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Spagnum Yosunu - (Besgrow Spagmoss) 1 Litre

Kilitli ve Mühürlü poşette gönderimi yapılar. Dünyanın en kaliteli Spagnum Yosun markası BesGrow'un yarı canlı SpagMoss Ürünüdür.Uzun liflere sahip , yarı canlı sphagnum yosunudur. 1 lt'lik paket ağırlığı 50-60 gr gelmektedir. Kuru değil, nemlidir ve preslenmemiştir.  Paketten çıkartırken, çekerek kopartmayın.     Sphagnum yosunu yüksek su tutma kapasitesine sahip organik bir bileşen olarak özellikle Orkide ve Bonsai gibi birçok bitkide ve bir çok kullanım alanına sahiptir.   Toprak karışımına karıştırılarak su tutma oranı yükseltilebilir. Havai köklendirme işleminde köklenme istenen bölgeye ıslatılıp sarıldığında fazla miktarda kök elde edilebilir. Saksı değişimi sonrasında açıkta kalan köklerin kurumasını engellemek için üstüne örtülerek kullanılabilir. Saksı yüzeyine sererek özellikle sıcak yaz aylarında saksının nemli kalma süresini uzatmak için kullanılabilir. Kurutulup ufalanarak saksı yüzeyinde yosun oluşturmak için diğer yosun türlerine altlık olarak kullanılabilir. Tohum çimlendirme ortamı olarak kullanılabilir. Orkide , Bonsai veya Etobur bitki topraklarında kullanılabilir. Kaya üstü çalışmalarda saksı duvarı gibi toprağın tutacak hazne oluşturmak için kullanılabilir. Kurutulup sürüngen altlığı olarak kullanılabilir.     Dikkat: Paketleme esnasında sıkıştırılmadan litre ölçümü yapılır ve hafifçe sıkıştırılarak poşete doldurulur. Bu sebeple hacmi yanıltıcı olabilir. Paket içeriğinde Spagnum doğal ortamında bulunan, dal veya kuru ot gibi diğer malzemeler de az miktarda bulunabilir. 

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.