Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
Root Power Plus
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Root Power Plus Orkide Destek Sıvısı (500 ML)

%100 Organiktir. Kimyasal Madde içermez. Tamamen Doğal bitki özlerinden oluşturulmuştur.

Ürün 500 ML Spret Şişededir. Kullanıma Hazırdır.

Root Power Plus nedir nasıl çalışır ?

Root Power Plus Bitkilerin (Özellikle Orkidelerin) Kök Gövde sistemi üzerinde çok Etkilidir. Bitkilerinizin kök ve gövde yapıları sağlıklıysa Dal verir, Çiçek Açar. Root Power Plus içeriğindeki Bitki özlerinden oluşan bileşimi sayesinde, Bitkinizi ilk kullanımdan itibaren ReAktive Etmeye başlar. Bitkinin biriktirdiği enerjisini açığa çıkararak , Kök , Dal, Yaprak vermeye başlatır. Orkidelerinizi Sağlıklı bir görünüme sokar.

Root Power Plus tüm orkide türlerinde çok etkili olmasının yanısıra, evinizdeki diğer Süs bitkilerinizde de benzer etkiler sağlar. İnsan, Hayvan ve bitki sağlığına zarar vermez. Kimyasal madde içermediğinden dolayı doz aşımı durumunda bitkinizin köklerini yakmaz ve zarar vermez.

Root Power Plus Nasıl Kullanılır ?

Root Power Plus Orkide ve Bitki Toprağına haftada 1 defa uygulanır. 3-4 fıslama yapmak yeterlidir. Bitkilerinizin yapraklarına da uygulayabilirsiniz. En Etkili kullanımı bitkinin iki sulama aralığında kullanmakdır.

Saksıdan Sızdırma yöntemi ile sulama yapacaksanız önce orkide toprağına 3-4 fıslama yapın, ardından saksı kenarından orkidenizi sulayın.

Orkidelerde Daldırma yöntemi ile uygulanacaksa Suyun içerisine 3-4 fıslama yaptıktan sonra orkidenizi 15-20 dk. Daldırma suyunda bekletip sulamasını yapabilirsiniz.

Su Kültürü veya Ters Su Kültürü uygulayacağınız köksüz Orkidelerde Aynı daldırma yönteminde olduğu gibi suyun içerisine 3-4 fıslama yapılmalıdır.

Birçok Root Power Plus Kullanıcısının kullanım sonuçlarını görmek için orkideyetistirme instagram sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca 60.000 Amatör/Profesyonel Orkide Yetiştiricisinin buluşma noktası olan Orkide Yetiştirme ve Bakımı Facebook Grubumuzu da takip ederek, Orkidelerle ilgili tüm paylaşımları görebilir, Faydalı bilgiler sağlayabilirsiniz.

 

 

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.