Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği - 100 ML
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği - 100 ML

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği ile orkidelerinize bir şans daha verin. 
Özellikle köksüz kalmış yada gelişimi durmuş orkidelerde Köklendirme Blokları ile kullanımda yada Su Kültürü ile kullanımda , Orkidelerin canlanmasını ve köklenmesini teşvik eder. Bu sayede orkideniz yeniden hayata tutunur ve gelişim göstermeye başlar.

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği'nin etkili olmasının başlıca koşulu Köksüz yada ölmek üzere olan orkidenizde mantar olmamasıdır. Eğer Orkidenizde herhangi bir şekilde mantar hastalığı varsa veya devam ediyorsa etki göstermeyecektir. 

Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği kullanımı sırasında lütfen yüksek klorlu ve kireçli çeşme sularını kullanmayınız. Mümkünse damacana su yada kaynatılmış su kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Re-Live Köklendirme ve Canlandırma Desteği'ni sağlıklı , bol köklü ve Çiçekli Orkidelerinizle kullanmayın. 

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.