Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
Mantar Önleyici
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Mantar Önleyici - (Mantar, Siyah Çürük, vb.) (100 ML)

Bitkilerde (Özellikle Orkide Türlerinin tamamında) görülen Mantar, Siyah Çürükler,vb. kendini belli eden hastalıklar oluşabilmektedir.Bu tür hastalıklar bitkinin gelişiminin durmasına neden olur.

Hastalanan bölge sadece Yapraklarda ise tedavisi kolaydır, Ancak Kök ve Gövde yapısına , hatta toprağa da bulaşabilir, iyileşmesi daha zor ancak imkansız değildir. 

Bitkinizde Hastalık olduğunu farkettiniz.Hastalık Önleyiciyi nasıl kullanacaksınız ?
Ürünün kullanımı oldukça basittir. Ürün kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekmektedir. Hastalık görünen bölgeye sıkılarak uygulanır. Kuruması beklenir. Hastalığın zorluğuna göre haftada bir tekrarlanır. 


Bitkinizde Hastalık yoksa Hastalık Önleyici Kullanmalı mısınız ?
Evet, Ürünün adından da anlaşılacağı üzere Hastalık Önleyicidir. Bitkinizde hastalık yoksa  bile ayda bir Sulama Suyuna 4-5 Fıslama yaparak bitkinizi sularsanız, Bitkinizi (Özellikle Orkidenizi) Mantar, Küllenme, Yapışkan yaprak vb. hastalıklardan korumuş olursunuz.

Hastalanmış bir orkideniz varsa Hastalık önleyiciyi kullanmalı ve mümkünse sonrasında toprak değişimi yapmalısınız. Böylece Orkideniz hem hastalığını atlatacak , gelişim göstermeye başlayacaktır.

Ürün 100 ML Sprey Şişededir.

Birçok Root Power Plus Kullanıcısının kullanım sonuçlarını görmek için orkideyetistirme instagram sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca 60.000 Amatör/Profesyonel Orkide Yetiştiricisinin buluşma noktası olan Orkide Yetiştirme ve Bakımı Facebook Grubumuzu da takip ederek, Orkidelerle ilgili tüm paylaşımları görebilir, Faydalı bilgiler sağlayabilirsiniz.

 

 

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.