Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
MiXON - Süper Toprak Katkısı - 500 GR
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

MiXON - Süper Toprak Katkısı - 500 GR


MiXON, Tüm toprak çeşitlerinde kullanılabilen, süper bir zenginleştirici ve katkıdır. %100 Doğaldır, mineralize yapısı Kalsium , Potasyum , Azot vb. bileşenlerini doğal olarak barındırır. Temiz ve sterildir. Yıkama gerektirmez.

Dikim esnasında yada sonrasında üstten eklenerek kullanılabilir. Mineral bakımından zayıflamış toprakları zenginleştirir. Toprağın/Torfun zararlı oluşturmasını engeller. Bitkiniz için kullandığınız besinlerin bitki tarafından emilme yeteneğini %75 arttırır. Bu sayede bitkiniz en verimli şekilde beslenir. Süper gözenekli yapısı sayesinde , içeriğinde bulunan Özel besinlerin bitkinin ihtiyacı doğrultusunda gerektiği kadar tüketilmesini sağlar. 

Köksüz orkidelerde köklendirmeyi hızlandırır,içeriğindeki besin sayesinde dallanma ve tomurcuklanmayı teşvik eder.

Orkide türleri, Kaktüs, Sukulent, Menekşe, Kalanchoe, Barış Çiçeği vb. Tüm Süs/Saksı bitkilerinde kullanıma uygundur. 750-1000 ML hacmindeki saksılarda 1 Yemek Kaşığı Toprağa karıştırılarak kullanılabilir.

MiXON'u tüm toprak ve torf çeşitleri ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. (Cocopeat, Bahçe Torfu, Kaktüs-Sukulent için özel karışım torflar, çam kabuğu ve karışımları vb.)

Not : Özellikle mevcut orkidenizde yeni dikim yapmadan kullanmak isterseniz saksı üzerinden verilir. Çam Kabukları ve köklerin arasından saksı içerisine girmesi sağlanır.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.