Orkide Bakım Ürünleri

Görseller Yükleniyor
Kil Bilyesi 1 Litre
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme
Drenaj kapasitesi yüksektir. A1 yanmaz özelliğe sahiptir. Tarımda kullanıma uygundur. Zaman içerisinde tane boyutu değişmez. Orkide gibi hassas bakım gerektiren bitkiler için uygun olmakla beraber diğer saksı bitkileri için de elverişlidir. Kapak olarak saksıların üstüne veya drenaj yaratmak için saksı diplerine koyulması uygundur. Sulamalarda sıçramayı engeller. Rüzgarda toprak uçmasını engeller. Sinek ve yosun oluşumunu önler. Bunlarla beraber daha estetik ve hoş bir görünüm yaratır. Genellikle bitki toprağına karıştırılarak kullanılması önerilir. Kil bilyesi avantajları arasında en büyüğü tutmamasıdır, hidroponik kültür için idealdir. Aslında, kapalı bir iç gözenekliliğe sahiptir, yani hava veya besleyici çözelti boncukların içine nüfuz edemez. Sulama boğulma olmadan devam edebilir. Hidroton bir pelet şekli olduğu için yapışmaz. Toprağın aksine bitkileri/fideleri yetiştirme ya da çimlendirme saksılarından alırken sıkıntı çekmezsiniz. pH değerleri nötrdür. 

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.