500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala.. 500 TL Üzeri Kargo Bedava..! Aynı üründen birden fazla al %10 İndirimi Yakala..

İthal Kil Bilyesi 1 Litre

  • Ürün Kodu: OY9009
  • Stok: 20+
  • %9indirim
    99,00 TL
    90,00 TL
  • 7,50 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yurtdışından İthal Kil Bilyesi 1 Litre 

Drenaj kapasitesi yüksektir. A1 yanmaz özelliğe sahiptir. Tarımda kullanıma uygundur.
Zaman içerisinde tane boyutu değişmez. Orkide gibi hassas bakım gerektiren bitkiler için uygun olmakla beraber diğer saksı bitkileri için de elverişlidir. Kapak olarak saksıların üstüne veya drenaj yaratmak için saksı diplerine koyulması uygundur.
Sulamalarda sıçramayı engeller. Rüzgarda toprak uçmasını engeller. Sinek ve yosun oluşumunu önler. Bunlarla beraber daha estetik ve hoş bir görünüm yaratır. Genellikle bitki toprağına karıştırılarak kullanılması önerilir.
Kil bilyesi avantajları arasında en büyüğü tutmamasıdır, hidroponik kültür için idealdir. Aslında, kapalı bir iç gözenekliliğe sahiptir, yani hava veya besleyici çözelti boncukların içine nüfuz edemez. Sulama boğulma olmadan devam edebilir. Hidroton bir pelet şekli olduğu için yapışmaz. Toprağın aksine bitkileri/fideleri yetiştirme ya da çimlendirme saksılarından alırken sıkıntı çekmezsiniz. pH değerleri nötrdür. 
Boyutu 8-12mm'dir. Şekli tam yuvarlaktır. Kullanmadan önce yıkayabilirsiniz.

Ürün Yurtdışından ithaldir. Yerli Üretim Kil Bilyeleri ile karıştırmayınız..
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde 24 saat içinde Anlaşmalı Kargo firmasına teslim edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...