Hakkımızda

Hakkımızda

Bizler Orkide Yetiştirmeyi hobi edinmiş kişiler olarak, sizden farklı değiliz. Orkidelerimize zarar vermeyecek ve gelişimlerini daha iyi hale getirecek ürünleri sizlere sunmadan önce dener, sonuç alır ve sonrasında satışa açarız. Kendi evimizde orkidelerimizde kullanamayacağımız hiçbir ürünü size sunmayız.
Türkiye'nin en büyük Orkide Paylaşım grubu olan 60.000 üzeri Takipçisi olan "Facebook Orkide Yetiştirme ve Bakımı" grubumuzda ve 20.000 Üzerinde takipçisi olan instagram Sayfamızda Orkide Yetiştirme ve Bakımı hakkında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca İnstagram sayfamızda Ürünlerimizin kullanım sonuçlarını görebilirsiniz. 

Hedefimiz mümkün olduğu oranda her ürünümüzün Organik olması (Kimyasal / Sentetik) olmaması , Orkidelerinize hiçbir zarar vermemesi ve Maksimum Fayada sağlamasıdır. Tüm bunları en ekonomik fiyatlarla size sunmaktır. Facebook Grubumuz ve İnstagram Sayfamızda zaman zaman yapılan kampanya , indirim ve Çekilişlerimizi kaçırmamak için Takip etmenizi ve çevrenizde orkide seven kişilere de önermenizi dileriz.

Saygılarımızla.

Alışverişini 500TL'ye Tamamla 50TL Kazan

90 gün Değişim ve İade

7/24 Güvenli Alışveriş

Taksit Seçenekleri

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.